Bemutatta új lemezét Király Viktor
[2009.07.31.]
- ZeneFórum
A legutóbbi Megasztár győztese, Király Viktor nagy sikerű sajtótájékoztatót tartott a tegnapi nap folyamán. A fiatal énekes első önálló albuma a napokban jelent meg, ez alkalomból hívta össze a sajtó képviselőit.
Nem is akárhol: a Király utca ismert multikultúrális épületkomplexumában - a név kötelez, gondolnánk, de véletlen az egybeesés. A rendezvény kissé más volt, mint a hagyományos sajtótájékoztatók, hiszen a szokásostól eltérően most Viktor leghűségesebb és leglelkesebb rajongóit is beengedték. Ám nem csak ők tapsoltak hangosan a műsor végén: az énekes mindenkitt levett a lábáról szerénységével és tehetségével.
A hivatalos részben először Joós István, a lemezkiadó ügyvezetője mesélte el az egybegyűlteknek, hogy miért nagy öröm számára Viktor lemezének gondozása. Utána Viktor maga szólalt fel és mesélt a lemezfelvétel körülményeiről, és természetesen a közreműködőknek és a támogatóknak szóló köszönetnyilvánítás sem maradt el. Végül a fiatal és tehetséges Sztevanovity Natali - Dusán lánya -, az album dalszövegeinek írója, majd Viktor édesapja, és egyben managere, Király Tamás is magához ragadta a mikrofont pár mondat erejéig.
Majd a zenéé lett a főszerep: az album néhány dalát - köztük az első kislemezes Forgószél címűt - elő is adta a délután főhőse, egy közös dalra nővérét, Lindát is felszólítva a színpadra, melyet hatalmas ováció követett.
Az album a megjelenés hetében igen előkelő helyen nyitott a Mahasz listán, és jók az esélyei, hogy ez a következő héten még fokozódni fog.
Oldalaink tartalmának teljes, vagy részben történő reprodukálása vagy továbbadása
a ZeneFórum Kft. előzetes hozzájárulása és a zeneforum.hu URL feltüntetése nélkül tilos!